SCHUITEMAKER · Rohusööda koristus

Schuitemaker Siwa silohaagised

Schuitemaker Siwa silohaagis ehk silokäru on mõeldud rohu- ja maisisilo veoks. Võrdle mudeleid 660, 720, 780 ja 840 ning vali töömahule sobiv varustus.

Schuitemaker Siwa silohaagised

LÄBIMÕELDUD TEHNIKA

Mis seda seeriat iseloomustab?

01

Tugev veokast

Profileeritud teraspaneelid ja kompaktne konstruktsioon on mõeldud intensiivseks koristushooajaks.

02

Kontrollitud tühjendus

Mehaanilise ajamiga põhjakett liigutab koorma taha. S-versioon on doseerimisrullideta, W-versioon kahe rulliga.

03

Töötingimustele vastav lahendus

Tootja pakub ka kallutatavat ja nelikveolist eriversiooni. Sobiv lahendus ning varustus valitakse töötingimuste järgi.

Silo vedamiseks kiirel koristushooajal

Siwa on loodud põllumajandusteenuse pakkujale, kelle töö ühendab põllul laadimise, transpordi ja silohoidlas tühjendamise. Mahukas veokast aitab vedada rohu- ja maisisilo ning kiire mahalaadimine lühendab aega, mille järel saab järgmise koorma järele sõita.

Profileeritud teraspaneelid ja tugev põhjakett

Siwa külgseinad on valmistatud profileeritud teraspaneelidest. Nende kuju tugevdab veokasti konstruktsiooni ja toetab haagise kasutamist intensiivsel hooajal. Suure tõmbetugevusega põhjakett viib materjali taha, et koorem väljuks kiiresti ja ühtlaselt.

W-versiooni tagumised doseerimisrullid aitavad silo hoidlas ühtlasemalt jaotada. S-versioon sobib töökorraldusele, kus doseerimisrulle ei vajata.

Kallutatav versioon parema nähtavuse jaoks

Lisavarustusena pakutav kallutuslahendus kasutab kahte hüdrosilindrit. Tõstetud veokasti alt avaneb juhile tagurdamisel parem vaade hekseldile. See aitab laadimist jälgida ja vähendada materjali mahapudenemist. Kallutamine toetab ka kiiremat mahalaadimist silohoidlas.

Veojõud keerulisemates tingimustes

Siwa nelikveoline eriversioon on mõeldud märgadele põldudele ja rasketele töötingimustele. Veosillad aitavad haagisel liikuda ka silohoidla kaldpinnal üles ja alla. Varustuse valikul tasub lähtuda põldude kandevõimest, veokaugusest ja hoidla juurdepääsust.

MUDELIVALIK

Schuitemaker Siwa mudelid

Siwa 660 S/W

Maht DIN: 38 m³

Siwa 720 S/W

Maht DIN: 42 m³

Siwa 780 S/W

Maht DIN: 45 m³

Siwa 840 S/W

Maht DIN: 48 m³

Võrdle mõõte ja varustust allolevas tabelis.

MUDELITE VÕRDLUS

Tehnilised andmed

Väiksemal ekraanil saad tabelit külgsuunas kerida.

Schuitemaker Siwa silohaagised
NäitajaÜhik660 S/W720 S/W780 S/W840 S/W
Maht DINm³38424548
Suurendatud maht DINm³44485154
Maht pikendatud tagaluugiga DINm³—51,554,557,5
Lubatud täismasskg24.00024.00034.00034.000
Gabariit pikkuscm91397310331093
Gabariit laiuscm291291299299
Gabariit kõrguscm370370370370
Veokasti pikkuscm737797857917
Veokasti laiuscm240240240240
Veokasti kõrguscm210210210210
Põhjaketi ajam—MehaanilineMehaanilineMehaanilineMehaaniline
Doseerimisrullide arv—0(S) / 2(W)0(S) / 2(W)0(S) / 2(W)0(S) / 2(W)
Rööbecm215215223223
Tandemi nimikoormust3030——
Kolmeteljelise veermiku nimikoormust——4040
Standardrehvid—BKT 710/50 R26,5BKT 710/50 R26,5BKT 710/50 R26,5BKT 710/50 R26,5

TOOTJA DOKUMENDID

Brošüür

Siwa silohaagised brošüür. PDF on inglise keeles.

Ava brošüür · PDF (EN) ↓

ABIKS VALIMISEL

Korduma kippuvad küsimused

Mille poolest erinevad Siwa S ja W?

Siwa S on doseerimisrullideta silokäru. W-versioonil on kaks doseerimisrulli, mis aitavad silo hoidlas ühtlasemalt jaotada.

Kuidas valida Siwa 660, 720, 780 ja 840 vahel?

Võrdle tabelis veokasti mahtu, kogumõõte, lubatud täismassi ja veermikku. Valikul arvesta hekseldi tootlikkust, veokaugust ning põldude ja silohoidla tingimusi.

Kuidas saada Siwa silohaagise hind?

Saada selle lehe päringuvormist soovitud mudel ja kasutustingimused. Demag aitab täpsustada varustust ning koostada pakkumise. Hoolduse ja varuosade küsimused saad lisada samasse päringusse.

SAMAS VALDKONNAS

Vaata ka teisi lahendusi

DEMAG · MÜÜK, HOOLDUS JA VARUOSAD

Leiame sinu tööle sobiva masina.

Kirjelda töömahtu ja kasutustingimusi. Aitame valida mudeli ning varustuse.

DEMAG · TOOTEPÄRING

Küsi pakkumist

Schuitemaker Siwa silohaagised

Kasutame sinu kontaktandmeid päringule vastamiseks. Päring saadetakse Demagile aadressil info@demag.ee koos selle masina nimetuse ja lehe lingiga.

RÄÄGIME TEIE TÖÖST

KAS Siwa silohaagised
SOBIB TEIE TÖÖKS?

Kirjeldage materjali, töömahtu ja tingimusi. Demagi spetsialist aitab valida sobiva konfiguratsiooni ning koostab personaalse pakkumise.

PÄRING TOOTELE Siwa silohaagised

Nimi