SCHUITEMAKER · Rohusööda koristus

Schuitemaker Rapide 10 kogurhaagised

Schuitemaker Rapide 10 kogurhaagised ehk kogurkärud rohusööda kogumiseks ja peenestamiseks. Mudelid 55, 65, 75 ja 85 ühendavad 1,80 m koguri ning tähekujulise rootori.

Schuitemaker Rapide 10 kogurhaagised

LÄBIMÕELDUD TEHNIKA

Mis seda seeriat iseloomustab?

01

Maapinda järgiv kogur

Haagise alla paigutatud järelveetav kogur järgib pinnast ning liigub takistuse korral üles.

02

Ühtlane materjalivoog

Tähekujuline rootor suunab sööda lõikeseadmesse. Tootja tabelis on teoreetiline lõikepikkus 4,4 cm.

03

Vali tööks sobiv versioon

S-versioon on doseerimisrullideta, W rullidega ja V ristkonveieriga. Mudelite otstarve ning sillastik erinevad – võrdle tabelit.

Kompaktne Rapide igapäevaseks koristustööks

Rapide 10 ühendab suhteliselt kompaktsed mõõtmed Schuitemakeri kogumis- ja lõiketehnikaga. Seeria sobib loomakasvatajale, kes soovib koguda ning peenestada rohusööta ühe töökäiguga. Mudelivalik võimaldab sobitada haagise talu töömahu ja kasutatava traktoriga.

Järelveetav kogur järgib põllupinda

1,80 meetri laiune kogur asub haagise all. Selline paigutus hoiab konstruktsiooni kompaktse ning jätab põllu- ja silotöödeks hea kliirensi. Kogur liigub üle ebatasasuste ja annab takistuse korral ülespoole järele, järgides maapinna kuju.

Tähekujuline rootor ja sööda lõikamine

Rootori hammaste kuju aitab materjalil sujuvalt lõikeseadmesse liikuda. Ühtlasem sööda etteanne vähendab esiseinale mõjuvat survet ja toetab konstruktsiooni vastupidavust. Tootja seostab rootorilahendust väiksema võimsustarbe ning kütusekuluga; tegelik tulemus sõltub söödast ja töötingimustest.

S-, W- ja V-versiooni erinevus

S-versioonil puuduvad doseerimisrullid. W-versiooni rullid aitavad koormat silohoidlas ühtlaselt laotada. V-versiooni ristkonveier võimaldab sööta külgsuunas välja laadida.

Kaheotstarbeliseks kasutamiseks, sealhulgas maisisilo veoks, on mudelitabelis märgitud 55 ja 65. Mudelite 75 ja 85 puhul on tabelis kaheotstarbelise kasutuse vastus „ei”. Ka tandemveermik erineb: 55 ja 65 puhul 18 tonni, 75 ja 85 puhul 20 tonni.

MUDELIVALIK

Schuitemaker Rapide mudelid

Rapide 55

Standardmaht DIN: 27 m³

Rapide 65

Standardmaht DIN: 33 m³

Rapide 75

Standardmaht DIN: 41 m³

Rapide 85

Standardmaht DIN: 46 m³

Võrdle mõõte ja varustust allolevas tabelis.

MUDELITE VÕRDLUS

Tehnilised andmed

Väiksemal ekraanil saad tabelit külgsuunas kerida.

Schuitemaker Rapide 10 kogurhaagised
NäitajaÜhik55657585
Kaheotstarbeline haagis—JahJahEiEi
Standardmaht DINm³27334146
Gabariit pikkuscm8299299951095
Gabariit laiuscm250250250250
Gabariit kõrguscm334334365365
Veokasti pikkuscm626726793893
Veokasti laiuscm220220220220
Veokasti kõrguscm206206216216
Koguri laiusm1,801,801,801,80
Teoreetiline lõikepikkuscm4,44,44,44,4
Rööbemm1900190020002000
Tandemi nimikoormust18182020
Rehvi maksimaalne kõrguscm117117117117

TOOTJA DOKUMENDID

Brošüür

Rapide 10 kogurhaagised brošüür. PDF on inglise keeles.

Ava brošüür · PDF (EN) ↓

ABIKS VALIMISEL

Korduma kippuvad küsimused

Millised Rapide 10 mudelid on kaheotstarbelised?

Tootja mudelitabelis on kaheotstarbelisena märgitud Rapide 55 ja 65. Rapide 75 ning 85 on tabelis märgitud üksnes kogurhaagistena.

Kui lai on Rapide 10 kogur?

Rapide 10 seeria kogur on 1,80 m lai. Kõigi tabelis toodud mudelite teoreetiline lõikepikkus on 4,4 cm.

Kuidas küsida Rapide 10 kogurkäru pakkumist?

Kirjuta päringusse soovitud mudel, kasutatav traktor ja koristatav töömaht. Nii saab Demag aidata valida sobiva haagise ja väljalaadimislahenduse.

SAMAS VALDKONNAS

Vaata ka teisi lahendusi

DEMAG · MÜÜK, HOOLDUS JA VARUOSAD

Leiame sinu tööle sobiva masina.

Kirjelda töömahtu ja kasutustingimusi. Aitame valida mudeli ning varustuse.

DEMAG · TOOTEPÄRING

Küsi pakkumist

Schuitemaker Rapide 10 kogurhaagised

Kasutame sinu kontaktandmeid päringule vastamiseks. Päring saadetakse Demagile aadressil info@demag.ee koos selle masina nimetuse ja lehe lingiga.

RÄÄGIME TEIE TÖÖST

KAS Rapide 10 kogurhaagised
SOBIB TEIE TÖÖKS?

Kirjeldage materjali, töömahtu ja tingimusi. Demagi spetsialist aitab valida sobiva konfiguratsiooni ning koostab personaalse pakkumise.

PÄRING TOOTELE Rapide 10 kogurhaagised

Nimi