SCHUITEMAKER · Rohusööda koristus

Schuitemaker Rapide 1000 kogurhaagised

Schuitemaker Rapide 1000 kaheotstarbelised kogurhaagised ehk kogurkärud suure töömahuga rohu- ja maisikoristuseks. 2,20 m kogur ning mudelid 5800 kuni 8400+.

Schuitemaker Rapide 1000 kogurhaagised

LÄBIMÕELDUD TEHNIKA

Mis seda seeriat iseloomustab?

01

Üks haagis kaheks tööks

Kõik tabelis toodud mudelid sobivad nii rohusööda kogumiseks ja peenestamiseks kui ka silotranspordiks.

02

Rapid Stream ja Rapid Release

Mõlemad süsteemid kuuluvad 1000 seeria standardvarustusse. Liikuv esipaneel aitab kohandada laadimisasendit ja koormat tühjendada.

03

Juhtimine ja veermik

DoubleTouch Control ühendab juhtkangid 7-tollise puuteekraaniga. Mudelivalikus on tandem- ja kolmeteljelised haagised.

Suurtele töömahtudele mõeldud kogurhaagis

Rapide 1000 on suunatud professionaalsele kasutajale, kes vajab suurt mahutavust ja materjali läbilaskevõimet. Kaheotstarbeline ehitus võimaldab haagist kasutada nii rohusööda kogumiseks ja peenestamiseks kui ka maisisilo transpordiks.

2,20 meetri laiune järelveetav kogur

Koguri paiknemine haagise all aitab hoida masina kompaktse ja kliirensi suure. Kogur järgib põllu ebatasasusi ning annab takistuse korral ülespoole järele. Tähekujuline rootor suunab materjali sujuvalt lõikeseadmesse ja vähendab esiseinale mõjuvat survet.

Rapid Stream ja Rapid Release standardis

Rapid Streami liikuv esipaneel võimaldab valida rohule või maisile sobiva laadimisasendi. Rapid Release toetab kiiret ja täielikku tühjendamist, aidates vältida materjali jäämist veokasti. Mõlemad süsteemid kuuluvad Rapide 1000 standardvarustusse. Esipaneeli uks lihtsustab kontrolli ja hooldusjuurdepääsu.

Töö jälgimine ja seadistamine kabiinist

DoubleTouch Controli juhtkangid ja 7-tolline puuteekraan koondavad masina juhtimise juhi käeulatusse. Ekraan kuvab tööinfot, seadistusi saab isikupärastada ning süsteem sisaldab kaitset eksliku käsitsemise eest. Terminal toetab ISOBUS-liidestust ja on järelpaigaldatav Rapide 100 ning 1000 mudelitele alates 2020. aastast.

Valikus on doseerimisrullideta S- ja rullidega W-versioon. Ristkonveieriga V-lahendus võimaldab kasutada haagist ka värske rohu söötmiseks.

MUDELIVALIK

Schuitemaker Rapide mudelid

Rapide 5800

Maht DIN: 38 m³

Rapide 6600

Maht DIN: 42 m³

Rapide 7200

Maht DIN: 42 m³

Rapide 7800

Maht DIN: 49 m³

Rapide 8400

Maht DIN: 53 m³

Rapide 8400+

Maht DIN: 48 m³

Võrdle mõõte ja varustust allolevas tabelis.

MUDELITE VÕRDLUS

Tehnilised andmed

Väiksemal ekraanil saad tabelit külgsuunas kerida.

Schuitemaker Rapide 1000 kogurhaagised
NäitajaÜhik580066007200780084008400+
Kaheotstarbeline haagis—JahJahJahJahJahJah
Maht DINm³384242495348
Gabariit pikkuscm8679471047106711261127
Gabariit laiuscm291291291291291285
Gabariit kõrguscm400400400400400400
Veokasti pikkuscm668748808868928928
Veokasti laiuscm234234234234234234
Veokasti kõrguscm240240220240240220
Koguri laiuscm220220220220220220
Teoreetiline lõikepikkuscm4,44,44,44,44,44,4
Rööbecm200200200200200200
Tandemi nimikoormust243030———
Kolmeteljelise veermiku nimikoormust———404040
Rehvi maksimaalne kõrguscm137137162137137162
Standardrehvid—BKT 800/45 R26,5BKT 800/45 R26,5BKT 750/60 R26,5BKT 800/45 R26,5BKT 800/45 R26,5BKT 750/60 R26,5

TOOTJA DOKUMENDID

Brošüür

Rapide 100 ja 1000 seeria ühine brošüür. PDF on inglise keeles.

Ava brošüür · PDF (EN) ↓

ABIKS VALIMISEL

Korduma kippuvad küsimused

Mis eristab Rapide 1000 seeriat Rapide 100 seeriast?

Rapide 1000 kogur on 2,20 m lai ning Rapid Stream ja Rapid Release kuuluvad standardvarustusse. Rapide 100 kogur on 2,00 m lai ja need süsteemid on lisavarustus.

Kas Rapide 8400 sobib nii rohu koristuseks kui ka maisisilo veoks?

Jah. Kõik siinses Rapide 1000 mudelitabelis toodud haagised, sealhulgas 8400 ja 8400+, on märgitud kaheotstarbelisteks.

Kuidas valida tandem- ja kolmeteljelise mudeli vahel?

Võrdle töömahtu, vajalikku mahutavust ja põldude kandevõimet. Tabelis on 5800, 6600 ja 7200 tandemveermikuga ning 7800, 8400 ja 8400+ kolmeteljelise veermikuga.

SAMAS VALDKONNAS

Vaata ka teisi lahendusi

DEMAG · MÜÜK, HOOLDUS JA VARUOSAD

Leiame sinu tööle sobiva masina.

Kirjelda töömahtu ja kasutustingimusi. Aitame valida mudeli ning varustuse.

DEMAG · TOOTEPÄRING

Küsi pakkumist

Schuitemaker Rapide 1000 kogurhaagised

Kasutame sinu kontaktandmeid päringule vastamiseks. Päring saadetakse Demagile aadressil info@demag.ee koos selle masina nimetuse ja lehe lingiga.

RÄÄGIME TEIE TÖÖST

KAS Rapide 1000 kogurhaagised
SOBIB TEIE TÖÖKS?

Kirjeldage materjali, töömahtu ja tingimusi. Demagi spetsialist aitab valida sobiva konfiguratsiooni ning koostab personaalse pakkumise.

PÄRING TOOTELE Rapide 1000 kogurhaagised

Nimi