VEENHUIS · Rohumaa lägalaoturid

Veenhuis Fullject X-line lägalaoturid

Rohu- ja põllumaale mõeldud Fullject X-line’i laoturid töölaiusega 6,00–10,50 meetrit.

Veenhuis Fullject X-line lägalaoturid

LÄBIMÕELDUD TEHNIKA

Mis seda lahendust iseloomustab?

01

X-line kinnitus

Avatud ehitus ja määrimisvaba ristkinnitus lihtsustavad hooldust.

02

Maapinna järgimine

Hydrocare-süsteem aitab hoida ühtlast töösügavust.

03

Täpne jaotamine

SplitFlow jaotur, 50 mm voolikud ja CleanFlow väljalasked.

Täppislaotuseks valmis

Pneumaatilised sulgeklapid kuuluvad standardvarustusse. Lisavarustuse sektsioonijuhtimine võimaldab töölaiust jagada ning GPS/RTK abil sulgeda.

Kokkupandav raam

Kuni 9-meetrised mudelid kasutavad kolmeosalist raami. 9,75 ja 10,50 meetri mudelitel on viieosaline raam. Elemendid tõmbuvad kokkupanekul sisse.

MUDELID JA VARUSTUS

Tehnilised andmed

Väiksemal ekraanil saad tabelit külgsuunas kerida.

Fullject X-line (Pro)
Näitaja6,006,757,508,259,009,7510,50
Töölaius (m)6,006,757,508,259,009,7510,50
Väljalasete arv32364044485256
Jaoturi avade arv40404056565656
Vooliku läbimõõt (mm)50505050505050
Transpordikõrgus maapinnast (cm)240245282320357366366
Transpordilaius (cm)300300300300300300300
Mass (kg)1900205022002400260033003500
Raami osade arv3333355
Ketta läbimõõt (cm)35353535353535
Ketaste vahe (cm)18,7518,7518,7518,7518,7518,7518,75
Pneumaatilised sulgeklapidStandardvarustusStandardvarustusStandardvarustusStandardvarustusStandardvarustusStandardvarustusStandardvarustus
GPS/RTK sektsioonijuhtimineLisavarustusLisavarustusLisavarustusLisavarustusLisavarustusLisavarustusLisavarustus

ALLALAADIMISED

Brošüürid ja tooteinfo

Vali dokument ja ava PDF.

Fullject X-line’i brošüür · EN ↓

Tootja originaaldokument · PDF

SAMAS VALDKONNAS

Vaata ka teisi lahendusi

DEMAG · MÜÜK, HOOLDUS JA VARUOSAD

Leiame sinu tööle sobiva masina.

Kirjelda traktorit, töömahtu ja põlluolusid. Aitame valida mudeli ning varustuse.

DEMAG · TOOTEPÄRING

Küsi pakkumist

Veenhuis Fullject X-line lägalaoturid

Kasutame sinu kontaktandmeid päringule vastamiseks. Päring saadetakse Demagile aadressil info@demag.ee koos selle masina nimetuse ja lehe lingiga.

RÄÄGIME TEIE TÖÖST

KAS Fullject X-line lägalaoturid
SOBIB TEIE TÖÖKS?

Kirjeldage materjali, töömahtu ja tingimusi. Demagi spetsialist aitab valida sobiva konfiguratsiooni ning koostab personaalse pakkumise.

PÄRING TOOTELE Fullject X-line lägalaoturid

Nimi